
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA csöppség még az óévben született, rengeteg rajongó várta ezt a pillanatot.
Julia Roberts unokahúga, a Scream Queens-ben és az Amerikai Horror Story-ban is látott Emma Roberts először mutatta meg az Instagramon az első gyerekét, Rhodes Robert Hedlundot, aki még tavaly született, december 27-én.
Az apa a színészként szintén ismert Garrett Hedlund, aki az Úton filmváltozatában játszotta a főszerepet, majd olyan filmekben is szerepelt, mint a Mudbound vagy a Határok mentén. Íme, Roberts friss bejegyzése.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.