
Hoppá: Berkes Olivér magas rangú zenei diplomát szerzett
Hazánk egyik legtehetségesebb zenésze épp a nemzetközi karrier kapujában áll.
Óriási lövöldözésbe kezdett a két népszerű énekes, de szerencsére egyikőjük sem sérült meg. Az énekesnek ez annyira megtetszett, hogy pár hét múlva már újra fegyvert ragad majd.
Szabó Ádám és Curtis olyan jóban lettek a Sztárban sztár legutóbbi évada óta, hogy most a rapper ötletére egy közös programot is beiktattak, amelyről Ádám Instagram oldalán is beszámolt. A két énekes egy lőteremben ment kiereszteni a feszültséget,ahol elképesztő fegyverarzenál várta őket. A Sztárban sztár győztese nagyon élvezte ezt az új élmény és mint írta, „pár hét múlva újra megy”
Hazánk egyik legtehetségesebb zenésze épp a nemzetközi karrier kapujában áll.
Dopeman mesélt a lányáról, új párjáról és a nagy terveiről.
Mámorító volt a látvány!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre