
"Benőtt a fejem lágya" - Ifjabb Lisztes Krisztián elárulta, miért tért vissza a Fradiba
Lisztes és a Fradi is a hazatérésével járt a legjobban.
Koszovóban a futball szurkolókat rendszeresen a tévéképernyő elé vonzza egy különleges látvány, ami nem éppen a pályához köthető.
Egy gyönyörű tévés és rádiós sportriporter hölgy, Qeqa Krelani, aki elsősorban futballmérkőzéseken dolgozik teljesen elvarázsolta a sportrajongókat Koszovóban.
A német Sport1 egyenesen a világ legszebb kommentátorának nevezte Qeqát, aki természetesen az Instagramon is egyre népszerűbb. Te is egyet értesz ezzel? Íme egy kis ízelítő:
Lisztes és a Fradi is a hazatérésével járt a legjobban.
Bognár szerint Két Fradi-játékos hiányzott a csodához.
Révész rendet tett a fejekben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.