
Orbán Viktor: a tárgyalások Amerikában lezárultak, de...
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz amerikai csúcstalálkozóval nem ért véget a munka. Sőt!
Kulisszák mögötti videófelvételt osztott meg közösségi oldalán Magyarország miniszterelnöke. Bár egy kőkemény és sikeres amerikai-magyar megbeszélésen van túl a magyar kormány, tévedés azt gondolni, hogy most jöhet a pihenés!

A tárgyalások Amerikában lezárultak, de a feladatok még előttünk vannak. Nincs lazsálás, munka van!
– írta Orbán Viktor a Facebook-oldalán. Majd a kormányfő által közzétett videó bepillantást enged abba, milyen komoly munka következik.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre