
Az egészséged a tét: ha ilyet vettél a Pepcóban, nehogy használd!
Egy termék kapcsán határértéket meghaladó fémkioldódást mértek.
Holnapján hívta fel arra a figyelmet a Pepco Hungary Kft., hogy a vásárlók biztonsága érdekében visszahívtak egy terméket, amelyből a határértéket meghaladó fémkioldódást mértek.

Mint írták, a minőség-ellenőrzés folyamán megállapították, hogy egy termék, egy fémreszelő nem felel meg az Európai Parlament és Tanács 1935/04/EK rendelete (2004. október 27.) az élelmiszerekkel rendeltetésszerűen érintkezésbe kerülő anyagokról és tárgyakról előírásainak. Az érintett fémreszelő SKU 60205801 kód alatt került forgalomba.
Amennyiben az említett termékből vásároltál, vidd vissza valamelyik üzletbe! A Pepco a termék vételárát teljes egészében visszatéríti, akár a vásárlást igazoló nyugta hiányában is.
Top hírek


Gyászol Hollywood: Elhunyt a Nagymenők sztárja
Szívszorító sorokkal búcsúznak a legendás színésztől.

Elképesztően édes Dávid-szarvas borjak születtek a miskolci állatkertben
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre