
Azonnal betörték az ajtót: Hős debreceni tűzoltók mentették meg egy orvos életét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz orvos saját maga hívta ki a mentőket, a tűzoltók értek oda előbb.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a közösségi oldalán közölt egy elsőre nagyon rémisztő, de végső soron annál örömtelibb hírt, ugyanis életet mentettek a debreceni hivatásos tűzoltók.

Még hétfő délután szenvedett balesetet az otthonában egy orvos, és rögtön tudta, hogy nagy a baj, így azonnal riasztotta a mentőket. A debreceni hivatásos tűzoltók értek hamarabb a lakáshoz, ahol ajtón keresztül röviden beszéltek a sérülttel, majd hirtelen nagy csend lett.
A tűzoltók nem késlekedtek, azonnal betörték az ajtót.
Rögtön elkezdték a sérült ellátását, miután a férfi szíve megállt. Szabó Péter tűzoltó őrmester és Kőrösi Balázs tűzoltó törzsőrmester elkezdte az újraélesztést, és szerencsére sikerrel jártak: sikerült megmenteniük az orvos életét.
Olyan jó munkát végeztek a tűzoltók, hogy állítólag még a mentőszolgálat is kiosztott nekik egy nagy piros pontot – itt lehet megtekinteni az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság bejegyzését:
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre