
Hatalmas pusztítás a VIII. kerületben, a parkoló autók is bánták – Fotók!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFrontális karambol történt a VIII. kerületben vasárnap este.
Megsínylették Józsefváros közterületei az elmúlt napokat, szombaton egy villamosmegállót tarolt le egy autós, vasárnap este pedig egy frontális karambol történt a kerületben, ami óriási pusztítással és anyagi kárral járt. Szerencsére nem lett tragédia egyik balesetből sem.

Frontálisan ütközött össze két gépkocsi a VIII. kerületi Nagy Fuvaros utcában, a Déri Miksa utca közelében. A karambol következtében a járművek több parkoló kocsit összetörtek. A fővárosi hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre, ahol a baleset a közösségi közlekedési járművek forgalmát is akadályozza – írta vasárnap késő este a katasztrófavédelem.

A helyszínen készült képekből látszik, hogy a balesetező járműveken kívül nagyon sok parkoló autó is komolyan megsérült.

Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre