
Kinyílt a padlásajtó, és egy szem nézett vissza rá: Sokkoló, ki rejtőzött hónapokig a fiatal anya lakásában
Hónapokon át rettegésben élt egy nő, akinek senki nem hitt.
Lehetőség nyílik egy olyan nukleáris meghajtású tengeralattjáróban éjszakázni közel 210 ezer forint ellenében, mint amit a James Bond-filmben használtak.
Akit érdekel, milyen lehet egy olyan tengeralattjárón éjszakázni, mint amilyet az 1999-es, A világ nem elég című James Bond-filmben használtak, az a Wight-szigeten mintegy 210 ezer forintért (450 font) kipróbálhatja.





Hónapokon át rettegésben élt egy nő, akinek senki nem hitt.

Szélsőségekre figyelmeztet a meteogyógyász.

Donald Trump üzent a magyaroknak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.