
"Nem búcsúztunk el egymástól" - négy szerettét veszítette el egy robbanásban az apa
Minden éjjel az eltávozott szeretteiről álmodik.
Egykor nukleáris rakétákat tároltak benne, most pedig röpke 207 millió forintért meg is vásárolhatod ezt a bunkert.
Az USA Nebraska államában került ki az ingatlanpiacra ez a föld alatti bunker. A hirdetés szövege szerint a területen egykor hidegháborús nukleáris rakétát tároltak, és az 53 méter mélyen lévő építmény az atomtámadásnak is ellenáll. Mike és Polly Figueroa be is rendezték a bunkert, és most azt remélik, 207 millió forintnak megfelelő dollárért vevőt is találnak rá.
Minden éjjel az eltávozott szeretteiről álmodik.
Négy ember életét vette el a 30 éves férfi.
A gyermek mellett talált fegyver az apjáé volt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.