
Ennek nem fogunk örülni: ilyen idő vár ránk az ünnepek előtti hétvégén
Tartós köddel kell számolnunk.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal következő árverésén szarvasmarha-állományra lehet licitálni; az állatok becsült összértéke több mint 41 millió forint – közölte a NAV pénteken.
A közleményben jelezték, hogy az adóhivatal eseményén 83 állat, 54 üsző és 29 bika várja új gazdáját.
A szarvasmarhákra fajtánként lehet licitálni, közöttük előfordul aberdeen angus és hereford is. Az állatok átlagosan 1-1,5 évesek, és együttesen mintegy 32 tonnát nyomnak.
Jelenleg az állatok bértartónál vannak, hogy az árverésig gondos és szakszerű ellátásban legyen részük.
További információk az árverésről és a szarvasmarhákról az adóhivatal oldalán érhetők el – írták a közleményben.

Tartós köddel kell számolnunk.

A tinédzser jövőre áll bíróság elé.

A felújításra még éveket kell várni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.