
Minden nap ezrek halnak meg az ukrán fronton
Egy francia tévének mondott egy számot, de az nem valós.
Kisiklott az Ócsáról Kőbánya-Kispestre tartó S21-es személyvonat a pestszentimrei állomásnál, ezért áll a vasúti forgalom - közölte a Mávinform kedd reggel az MTI-vel.
Azt írták, hogy a balesetben senki nem sérült meg; Kőbánya-Kispest és Gyál között pótlóbuszok közlekednek.

A Gyál és a Határ út között közlekedő 84E, 89E, 94E, 294E jelzésű buszon, valamint a Határ út és Kőbánya-Kispest között a 3-as metrón elfogadják a vasúti jegyeket és bérleteket - tették hozzá.

A Budapest-Lajosmizse vonalon 30-60 perccel hosszabb eljutási időre kell számítani reggel és délelőtt - írták.

Egy francia tévének mondott egy számot, de az nem valós.

Nehéz sors jutott Józsefnek.

Óriási károk, tehetetlen, forrongó autósok.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.