
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSzemélyvonat gázolt el egy kerékpárost Rakamaznál csütörtök délben, a baleset miatt pótlóbuszok közlekednek Nyíregyháza és Tokaj között – közölte a Mávinform.
Mint írták, a helyszínelés idejére szünetel a közlekedés Rakamaz és Tokaj között, a Tokaj InterCityk helyett Nyíregyháza és Szerencs, a személyvonatok helyett Tokaj és Rakamaz között pótlóbuszok közlekednek.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság azt írta honlapján, hogy a helyszínre riasztott egységek a szerelvény több mint harminc utasának segítettek átszállni az értük küldött mentesítő autóbuszra.
Az MTI információi szerint az elgázolt ember a helyszínen meghalt.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.