
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolÖsszeomlott egy hatemeletes lakóépület a közép-kínai Csangsa városában péntek délután - adta hírül több kínai sajtóforrás.
Az egyelőre ismeretlen okból összedőlt épületben tartózkodók mentésére több mint száz főből álló csapatot küldtek. A helyi tűzoltóság arról számolt be, hogy már néhány embert sikerült kimenteni, de nem adtak tájékoztatást sem az eddig kimentettek, sem a szerencsétlenség idején az épületben tartózkodók számáról.
Sajtóbeszámolók, továbbá a kínai közösségi platformokon megosztott felvételek szerint az épület összeomlása hatalmas porfelhőt kavart a környéken.
A Csangsai Orvosi Egyetem közelében található épület alsóbb szintjein étterem és mozi is működött.
Kínában gyakoriak a különböző, az épületbiztonsági előírások be nem tartásával összefüggő balesetek. Tavaly júliusban egy szálloda omlott össze a kelet-kínai Szucsouban. A balesetben 17 ember veszítette életét.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.