
„Vigyázzon mindenki” – Két fantom nő vadászik sofőrökre Peres dűlőnél
A két nő veszélyes trükkel állította meg a kocsit.
Egy budafoki vasútállomáson találtak rá a vérző fejű áldozatra.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába pénteken 0 óra 40 perckor érkezett bejelentés, hogy a Budapest, Barosstelep vasúti megállónál egy vérző fejű férfit találtak.
Amikor a rendőrök a helyszínre érkeztek, a férfi nem mutatott életjeleket, ezért azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét – tájékoztatott a rendőrség.
Az elsődleges adatok szerint a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.
A budafoki járőrök a bűncselekmény helyszínétől 650 méterre, a bejelentéstől számított egy órán belül elfogták a cselekmény feltételezett elkövetőjét, a 23 éves M. Mátyást, akinek elszámoltatása folyamatban van.
A két nő veszélyes trükkel állította meg a kocsit.
A halál árnyékából tért vissza.
Félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.