
Erre nincsenek szavak: szörnyű, amit 4 hónapos fiával tett a szívtelen apa
A gyermeket a kórházban halottá nyilvánították.
Több megyére is riasztást adtak ki a várható zivatarok miatt péntekre.
Folyamatosan emelkedik a nappali hőmérséklet, azonban nem örülhetünk felhőtlenül a tavasznak.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint pénteken több megyében is zivatarra kell számítani, ami miatt 1-es fokozatú riasztást adtak ki.
Az erősödő széllel érkező esőzés miatt Baranya, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna és Zala megyében is sárga riasztást adtak ki péntekre.
A villámlással erősebb széllel érkező zivatarok mellett jégeső is előfordulhat – hívják fel a figyelmet a meteorológiai oldalon.

A gyermeket a kórházban halottá nyilvánították.

A férfi most nem tudja, hogy mitévő legyen.

Egy apa megosztja, hogy változtatta meg életét.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.