
Megállíthatatlan: akkora aszteroida közeledik, mint az Eiffel-torony alapja
Fontos részleteket közölt a NASA az objektumról.
Aki csak teheti, használja ki a jó időt, mert a hétvégén erősebb lehűlés várható.
Bolondos egy időjárás vár ránk az elkövetkező napokban. Hétvégéig egyre inkább felmelegszik a levegő hőmérséklete, majd szombaton szinte az egész ország területén számítani kell esőre. Néhol jelentősebb mennyiségű csapadékra lehet számítani.
A MetKép előrejelzése szerint a hét utolsó munkanapján markáns hidegfront érkezik, mely a hétvége időjárását elrontja.
A délnyugati és keleti területeken 20-30 mm eső is eshet.
Fontos részleteket közölt a NASA az objektumról.
Mozgó szerelvényre kíséreltek meg felugrani.
Ezek voltak a legolvasottabb cikkeink a héten!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.