
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegérkeztek a Nyugati pályaudvarra az első szervezett menekültcsoportok Ukrajnából. A háború elől menekülő családok, gyerekek látványa egészen meghökkentő.
A Bors tudósítója a helyszínről jelentkezett be, ahol egészen szívszorító látvány fogadta. A lap úgy tudja, jelenleg a rendőrség megbeszélést tart a tolmácsokkal és a segítőkkel. Körülbelül 400 fő várható.








Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.