
Kortalan szerelem - 48 év házasság után talált egy idős asszonyra a boldogság
A gyász és a kialakuló barátság hozta őket össze.
Halálra gázolt egy embert a Kőbánya-Kispestről Székesfehérvárra tartó vonat szerda reggel a Kőér utca közelében - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán.
Azt írták, hogy a helyszínelés ideje alatt - várhatóan 11 óráig - az S36-os és G43-as vonatok menetideje 10-15 perccel megnő.
A balesetben érintett vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra - tették hozzá.

A gyász és a kialakuló barátság hozta őket össze.

Az anya attól tart, a gyerek rossz társaságban van.

Így már jóval könnyebb lesz a nyelvtanulás!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.