
Kihúzták a Szilveszteri Szuperlottót: ez az 5 szám ért 7 milliárdot
A tét még soha nem volt ekkora.
Hétfő reggel jelentette be a rendőrség, hogy hajtóvadászatot indítottak a férfi ellen.
A Blikk információi szerint holtan találták a szegedi kettős gyilkosság miatt keresett dr. V. Attilát.

Mint arról a Metropol is beszámolt, szörnyű gyilkosság történt vasárnap este Szegeden. A bűncselekmény a Petőfi Sándor sugárút egyik társasházában történt, a férfi és a nő holttestét vasárnap este fedezték föl.

A tét még soha nem volt ekkora.

Ezt kívánja az új esztendőre a miniszterelnök.

Nagyon fontos év elé nézünk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.