
A 49 éves Szandi falatnyi bikiniben pózolt – felrobbant az internet
Közösségi oldalán posztolt az énekesnő
A mindig dögös színésznő nyaralás közben is ad a külsejére.
Köllő Babett nem csupán egy vicces, szórakoztató egyéniség, aki bárhol, bármikor képes a figyelem középpontjába kerülni, hanem még gyönyörű is. A közösségi médiában odáig vannak érte a követői, és mindig örömmel fogadják, amikor a színésznő közzétesz magáról egy-egy pikánsabb tartalmat.
A színésznő a minap ismét egy pimasz szettben készült fotót osztott meg a közösségi oldalán, a rajongói legnagyobb örömére: a hófehér nadrág és a hozzáillő, sokat megmutató felső telitalálatnak bizonyult, nem is győzték dicsérni a kommentszekcióban a dögös sztárt.
Nyaralós üzemmódban
– írta az Instagram-posztjában Babett, aki egy másik felvételen azt is megmutatta, milyen mesés környezetben élvezi a jól megérdemelt pihenést.
Nagyon jó pihenést, drága Babett. Ez a szett annyira te vagy: isteni csinos, elegáns, laza, amilyen te
– üzente Babettnek az egyik kommentelő.
Szépséges minden, te is és a hely is
– tette hozzá egy másik lelkes rajongó.
Közösségi oldalán posztolt az énekesnő
A Tha Shudras nevű együttes énekesének a karrierje majdnem ráment az egészségére.
A siófoki plázson ismét ontotta magából a bunkóságot.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.