
Jön a Metallica Budapestre, vagy csak átverés az egész? Utánajártunk!
Vajon valaki a bolondját járatja velünk, vagy tényleg ismét kis hazánkban lép fel az egyik legnagyobb rockzenekar.
Néhány napra kiszakadtak a mindennapokból.
Csütörtök este Ördög Nóra és családja hazaérkezett a nyaralásból. Nánási Pállal és a gyerekeikkel, Micivel és Vencivel Olaszországban töltöttek néhány napot, a műsorvezető pedig közösségi oldalán több posztot is kitett, melyekben megmutatta, mennyire jól érezték magukat.
A fotók alapján a kiruccanás az olaszországi Lido di Jesolóban volt, ahol a család a strandon pancsolt és kipróbálták a szörfözést. A homokból Micinek sellőuszonyt építettek és a hotel medencéjében is megmártóztak a meleg napokon. Úgy tűnik, hogy nagyon jól érezték magukat.
Az egyik aranyos fotót itt éred el, a további lapozható fotókat pedig itt.
Vajon valaki a bolondját járatja velünk, vagy tényleg ismét kis hazánkban lép fel az egyik legnagyobb rockzenekar.
Az énekes egy meglehetősen furcsa Instagram-posztban számolt be arról, hogy május 22-én világsztár lesz.
A házaspár kapcsolatáról rengeteg pletyka kering.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre