
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA rapper és a kritikus egy hete kaptak hajba, amikor Puzsér egy gúnyos grafikát tett közzé a Wellhello rapperéről.
A dolog ott kezdődött, hogy Puzsér Róbert a Facebook-oldalán közzétett egy ismert mosópor dobozára hajazó, saját készítésű „reklámgrafikát”, amellyel Fluor Tomit ekézte. „Kommersz, szar dumák” és „Konzumprolik üressége” – szerepelt a képen. A rapper sem maradt adós a válasszal: „Kidet k*rtam le véletlen, Robi?” – írta a poszthoz hozzászólásában.

Puzsér jó darabig várt a válasszal, de úgy tűnik, nem felejtette a rapper pimaszságát. Szerinte Fluor „el se bírja képzelni, hogy a kulturális tevékenységével, a dalszövegeiből áradó, plázákban tenyésző, kommersz igénytelenségével” legyen baja a csípős nyelvű kritikusnak.
„Fluor Tomi előbb-utóbb mindenképp lek*rja valamennyi itt élő személy valamennyi hozzátartozóját, ez ellen kár is kapálózni, a magyar kultúra viszont rászorulna arra, hogy ne mételyezze tovább a szellemtelen és irritáló jópofáskodásával” – zárta epés sorait vasárnap délelőtt Puzsér. A szókimondó rapper újabb reakciójára minden bizonnyal nem kell sokat várni.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.