
Bejelentést tett a Fradi, távozik a legjobbja is
Az NB I korábbi éllovasa, Adama Traoré török klubhoz tart.
Kleinheisler László nem csatlakozik az Izland elleni csütörtöki Európa-bajnoki pótselejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.
A Magyar Labdarúgó Szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint az NK Osijek középpályásának karanténba kellett vonulnia, ezért nem lehet a csapattal.
Marco Rossi csapata jövő csütörtökön Izlandot fogadja az Eb-részvételért, majd Szerbiát és Törökországot látja vendégül három, illetve hat nappal később a Nemzetek Ligájában. Mindhárom mérkőzést a Puskás Arénában rendezik.
Az NB I korábbi éllovasa, Adama Traoré török klubhoz tart.
Történelmi tettet hajthat végre a Dibusz Dénes.
Letolt nadrággal, meztelenül pózolt a szexi tréner.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.