
Tavaszi fotósvonat a Gyermekvasúton
Két rendhagyó fotósvonat várja az érdeklődőket a budai hegyekben. A programra előzetes regisztráció szükséges.
Munka utáni felüdülés és lelazulás zenével, tánccal, ruedával, meglepetésekkel a belváros közepén, a szabad ég alatt.
Az esemény nyitott, ingyenes, a talpalávalót DJ Greg biztosítja. Balettszőnyeget terítünk le, és szól a zene hattól nyolcig, hogy munka után be tudj ugrani táncolni egyet!
Vár a Gozsdu Udvar számtalan szórakozóhelye és terasza, vidám salsazenével. Munka után ne rögtön hazafelé vedd az irányt, hanem gyere, táncolj egyet, gyakorolhatod a tánciskolában tanultakat.
Klasszikus és modern salsa, son, néhány timba, kolumbiai, kubai, miami és olasz salsaslágerek szólalnak meg bachatával fűszerezve, időnként egy-egy különlegességgel, cha-cha-chával, merenguével.
Az esemény szabadtéri, ingyenes és eső esetén elmarad.
Időpont: július 24., 18.00
Helyszín: Gozsdu Udvar (Madách Imre út 16., Budapest 1075)
Két rendhagyó fotósvonat várja az érdeklődőket a budai hegyekben. A programra előzetes regisztráció szükséges.
Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.
Sem partner, sem előképzettség nem szükséges, csupán egy kényelmes cipő és egy kis üveg víz! Remek társaság és gyönyörű környezet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre