
Vár a tavaszi rovarbörze!
Közel negyven hazai és nemzetközi kiállító, gyűjtő mutatja be gyűjteményét, preparált és élő állatokat.
A karácsonyi időszak sokaknak a túlzott fogyasztásról, nagy vásárlási lázról szól, és mindehhez hozzáadódik a magas szintű stressz.
Kinek milyen ajándékot vegyek, hogyan díszítsem ki a lakásomat, milyen ételeket készítsek – sok hasonló kérdés foglalkoztatja ilyenkor az embert.
Az előadásban ötleteket adnak a szervezők, hogy hogyan vásároljunk ajándékot, hogyan csomagoljunk környezettudatosan, milyen karácsonyi díszítést válasszunk, és hogyan ne essünk túlzásba a karácsonyi ételek készítésénél. Ezekkel a tippekkel el tudunk indulni egy környezetbarátabb, nyugodtabb és olcsóbb karácsony felé.
Menj el az ingyenes előadásra a Szegletbe.
Előadó: Cseh Zsófia – Humusz szövetség
Időpont: december 7. 18.00–19.00
Közel negyven hazai és nemzetközi kiállító, gyűjtő mutatja be gyűjteményét, preparált és élő állatokat.
Megmentésre váró tárgyak széles spektruma tárul elétek: háztartási eszközök, dísztárgyak, játékok, ruhák, retró és vintage tárgyak sokaságából válogathattok.
Megoldási lehetőségekről és támogató stratégiákról is szót ejt az előadó, Maróti Eszter, az Óbudai Egészségfejlesztési Iroda pszichológusa.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre