
Közös alkotás a B29-ben
„Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.”
Csatlakozz, ha érdekel, hogyan kerülheted el a szokásos szeptemberi sorban állást a gyermekorvosnál.
Az augusztus 19-én, 20 órakor kezdődő online eseményen megtudhatod többek között:
- hogyan tudod leginkább azt a természetes ásványi anyag és vitamin forrást biztosítani gyermekednek, amit szívesen fogyaszt majd, sőt egyenesen kérni fog tőled.
- hogyan tudod a családod és saját magad táplálkozását egészségesebbé tenni, ha nagyon elfoglalt vagy és egyszerű megoldást keresel.
Az előadás vendégei: Schemmel Ágnes gyermekorvos, Földi Edina iskola igazgató, Nagy Ilona életvezetési tanácsadó és pedagógus, Fodor Virág óvónő.
Kattints és jelentkezz az ingyenes webinárra!
„Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.”
Kicsiknek és nagyoknak, idősebbeknek és fiataloknak egyaránt kiváló programokkal készülnek a szervezők.
Az eseményre ingyenes a belépés, érdemes a teljes családdal, akár nagyszülőkkel is kilátogatni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre