
Reagált a Fidesz Magyar Péter miniszterelnök hétfői bejelentésére
Fidesz: diktatúrában szokás a köztársasági elnök erőszakos eltávolítása.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolÉvi 1 milliót vennének el a családoktól.
Szó sem lehet róla! Nem hagyjuk, hogy a Tisza tönkre tegye a magyar családokat! Április 12-én a Fidesz a biztos választás!
- írja Orbán Viktor a Facebookon. A Tiszás energiaterv, amellyel évi 1 millió Forintot vennének el a magyar családoktól kedden jelent meg.

Fidesz: diktatúrában szokás a köztársasági elnök erőszakos eltávolítása.

Különleges társaságban volt.

Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.