
Nem akarsz kimozdulni? Így vihetsz szint az otthoni szilveszteri ünneplésbe
A szilvesztert otthon is meglehet ünnepelni, amelyhez rengeteg ötletünk van.
Álljunk meg egy percre és gondoljuk végig, miről is szól a karácsony és az ünnepi időszak.
Elgondolkodtató és megható képet küldött a Metropol egyik olvasója a szerkesztőségünkbe. Első ránézésre csak egy fejét fogó hajléktalan látható, ami valljuk be, sajnos szinte mindennapos látvány a városba. A szerencsétlen férfi mögötti plakáton található reklámszöveg ebben a helyzetben durva fityiszt mutatott az elanyagiasodott világunknak. A szeretet amire szükséged van – áll a falragaszon. Nos, talán vannak olyanok, akiknek egy kicsit több kell, s az ünnepek közeledtével érdemes lenne jobban odafigyelni rájuk.


A szilvesztert otthon is meglehet ünnepelni, amelyhez rengeteg ötletünk van.

Minden tökéletesnek tűnt. Egészen a szakításig.

Így csinálja a zserbót Auguszt Olga.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.