
Arra ébredt a nő, hogy holtan fekszik az újszülött kisfia a lábánál
Drámai részleteket közölt az orvosszakértő.
A lángok az Erzsébet utcában csaptak fel.
Érden, az Erzsébet utcában kigyulladt egy társasház első emeleti lakása, a helyi hivatásos tűzoltók gyors beavatkozására volt szükség csütörtökön, kora délután. Az egységek egy vízsugárral sikeresen megakadályozták, hogy a tűz továbbterjedjen az épület homlokzatán, majd egy másik vízsugárral oltották el a lángokat a lakás belsejében.
Az oltási munkálatok közben az érintett társasházból öt lakót kimenekítettek a tűzoltók, köztük a lángokkal sújtott lakásban tartózkodót is, így minden érintett személy biztonságba került. Személyi sérülésről egyelőre nincs hír. A tűz keletkezésének pontos okát a hatóságok vizsgálják – írja a katasztrófavédelem.
Drámai részleteket közölt az orvosszakértő.
A negyvenes anyuka elvesztette gyermekeit, fogait, és majdnem az életét is.
A MAHART 1945 és 1995 között évi 3 millió utast vitt..
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.