
Gulyás Gergely: A hazánkat ma kell megvédenünk, mert holnap már késő lesz
Aki még nem tette, menjen el szavazni!
Egy embert feszítővágóval kellett kiszabadítani az autóból.
Riasztották a tűzoltókat, miután árokba sodródott egy személyautó az 51-es főútról Dunaegyházára vezető, 51142-es bekötőúton.

Egy ember nem tudott kiszállni a járműből. Őt feszítővágóval kiszabadították, majd átadták a mentőknek a műszaki mentést végző solti hivatásos tűzoltók. Mentőhelikopter is érkezett a baleset helyszínére, ahol teljes szélességében lezárták az utat - írja a katasztrófavédelem.

Aki még nem tette, menjen el szavazni!

Magyarország sorsa egy szavazaton is múlhat!

Erre hívta fel a figyelmet a Fidesz budapesti elnöke.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.