
Titokban szülte meg gyermekét a tinédzser, majd brutális módon végzett vele
Akár 60 évre is rács mögé kerülhet.
„Nem drogoznak, csak füveznek” – ezt egy 14-15 éves lány mondta, és engem, anyaként, ez a mondat sokkolt. Anyaként egyre inkább azt érzem, hogy gyermekeinkre mekkora veszélyt jelent a droghasználat relativizálása. Végtelenül gonosz az, ahogy egyesek a fiatalok előtt próbálják normálisnak beállítani a kábítószer-használatot. Ez soha nem lehet norma! – hangsúlyozta közösségi oldalán Szentkirályi Alexandra.
A budapesti Fidesz vezetője mindezt azután jelentette ki, hogy Horváth Lászlóval, a kábítószer-kereskedelem felszámolásáért felelős kormánybiztossal a VIII. kerületben tett egy sétát. Közben beszélgettek többekkel. Köztük egy téren egy ott lakó idősebb férfivel, akivel ott volt az unokája is. A férfi elmondta, hogy milyen rossz, hogy ők ott nem tudnak este nyugodtan ablakot nyitni, mert lent megy állandóan a drogfogyasztás és az ebből fakadó mindenféle atrocitás.
„Ez is nagyon nagy baj, és az is, hogy ebben a fővárosnak az az álláspontja, ami. De engem az unokája megjegyzése sokkolt. Egy 14-15 éves lányról van szó, megkérdeztük tőle, nálatok a suliban van-e olyan barátod, van-e olyan ismerősöd, aki drogozott már. És azt válaszolta, hogy nem drogoztak, csak füveztek. Ez a fajta relativizálása a drogozásnak, ott élőben hallva sokkoló.
Egy 14-15 évesnek saját véleménye van, de számomra ő még olyan valaki, akit meg kell nekünk védeni. Akit a társadalomnak védenie kell, extrém módon védenie kell ebben a sérülékeny korban. Az elmúlt években a nyugati, liberális droggal kapcsolatos agymosásnak köszönhetően az, hogy valaki ma azt mondja, hogy nem drogoznak, csak füveznek” – fejtette ki videójában Szentkirályi Alexandra.
Akár 60 évre is rács mögé kerülhet.
Hatalmas felfedezést tettek a tudósok.
Megoldódott a több évtizedes rejtély... vagy mégsem?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre