
Most érkezett a tragikus hír: lakástűzben életét vesztette egy ember Magyarországon
A tragédia okát a katasztrófavédelem vizsgálja.
Nagy erőkkel vonultak ki a tűzoltók.
Kigyulladt egy személygépkocsi Ácsnál, az M1-es autópálya 94-es kilométerszelvényénél, a főváros irányába. Teljes terjedelmében égett az autó, amihez az ácsi önkormányzati tűzoltók vonultak ki. Az egység egy vízsugárral megakadályozta a tűz továbbterjedését, majd eloltotta a lángokat – írja a katasztrófavédelem.

A tragédia okát a katasztrófavédelem vizsgálja.

A gyerek hétköznapi tünetekre panaszkodott.

Fontos dologra hívta fel a figyelmet miniszterelnök.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.