
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHoltan esett össze egy idős férfi a trolin.
Az Országos Mentőszolgálat a közösségi oldalán osztott meg egy rémisztő esetet. A napokban holtan esett össze egy 70 év körüli férfi Debrecenben a trolibuszon, egy 17 éves tinédzser sietett a segítségére és hívta a mentőket, miközben a többi utas szólt a sofőrnek, hogy álljon meg. A mentésirányító segítségével megvizsgálták az idős embert, aki ekkor már nem lélegzett, így a tini a telefonos instrukciók alapján elkezdte az újraélesztést. Perceken belül megérkezett a rohamkocsi, majd emelt szinten folytatták tovább az újraélesztést, és végül sikerült stabil állapotban kórházba szállítaniuk a korosodó illetőt.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.