
Robbanás rázta meg Budapestet, hatalmas lángok csaptak fel
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolBudapest 18. kerületébe ketten megsérültek a tűzben.
Robbanás történt és kigyulladt egy földszintes lakóház kedd hajnalban Budapest XVIII. kerületében a Kapocs utcában. A tűzben ketten megsérültek - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, hogy a mintegy száz négyzetméteres épület egyik helyisége és a tetőszerkezete égett. A fővárosi hivatásos tűzoltók öt vízsugárral először megakadályozták a lángok továbbterjedését, majd eloltották a tüzet - tudatták.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre