
Erős posztot tett ki a mentőszolgálat az állatok világnapján
Ez most nem a cukiságfaktorról szól.
Akadályozni a mentők munkáját nem csak érzéketlenség és bunkóság, de adott esetben mások veszélyeztetése is. Az Országos Mentőszolgálat munkatársai arra tették fel az életüket, hogy hivatásukkal másokon segítsenek, emberéleteket mentsenek. Erre hívja fel a figyelmet – sajátos módon – az Országos Mentőszolgálat friss Facebook-bejegyzése az állatok világnapján, erős áthallással odaszúrva a bunkó emberekre használt „állat” szinonimával. No, de lássuk a bejegyzést!

„Az ember elsősorban abban különbözik az állatoktól, hogy nemcsak felhasználja a természet erőforrásait, hanem a termelés folyamatában a természetet a maga szükségletének megfelelően át is alakítja.”
– olvasható a teljesen hivatalos szöveg, mely új értelmet nyer az alá beillesztett, drága, illetve luxusautóval a betegszállítás miatt a mentőknek fenntartott helyre beparkolók fotójától.
Top hírek


„Üldöztek minket!” - Rendőrségi helikoptert vett célba egy UFO

Botrány a közmeghallgatáson: Niedermüller végleg a pokolba taszította Erzsébetvárost!
Marad az éjszakai nyitva tartás.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre