
„Azonnal tudtam, hogy komoly baj van” – súlyos sérülést szenvedett a jövő reménysége
Az esés után nem tudott megmozdulni.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHős bajtársuktól búcsúztak a magyar tűzoltók.
Szomorú hírt jelentett be az Önkormányzati Tűzoltóság Balatonboglár–Balatonlelle Facebook-oldala. Mint írják, szeptember 9-én éjszaka szolgálat közben elhunyt bajtársuk, Nemes Attila.

Az idős férfit nagyon szerették a kollégái, akik mély fájdalommal búcsúztak a hős tűzoltótól.
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy jó barátunk és kiváló kollégánk Nemes Attila Szeptember 9.-én este, szolgálat közben elhunyt. Nehéz szavakat találnunk. Nyugodj békében kolléga
– olvasható a tűzoltók bejegyzésében

Az esés után nem tudott megmozdulni.

Győr közelében dolgoznak a tűzoltók.

Az 5405-ös utat lezárták.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.