
Eddig bírta a szervezete: máris elvitte betegsége a legendás zenészt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHiába küzdött, meghalt a legenda.
Családja közölte a rettenetes hírt, miszerint Jack Lee, a legendás zenész életének 72. évében elhunyt. Már egy ideje tudni lehetett róla, hogy vastagbélrákkal küzd, de sokan reménykedtek abban, hogy a zenész elég erős lesz ahhoz, hogy legyőzze a világ egyik leghalálosabb betegségét. Sajnos azonban a rák kerekedett felül, így az egész zeneipar gyászol.

Jack Lee élete már-már filmbe illő. Alaszkában látta meg a napvilágot, majd – a hőmérséklet tekintetében – nagy változásra szánta el magát: először Santa Monicába költözött, majd San Franciscóba, ahol bele is kezdett zenei karrierjébe. Alapító tagja volt a The Nerves zenekarnak, amely bár sosem lett világhírű banda, mégis sikeres slágereket adtak ki, így például a Hanging on the Telephone és a Germs írja a Far Out Magazin.
Top hírek

Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.

Brad Pitt ebben a budapesti étteremben járt
A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

Ritka betegség miatt nem tudta feleségét teherbe ejteni a férj. „Azt mondta, ha akarom, elhagyhatom”
A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre