
A tiszás uszítás eredménye: megverték a roma informátort
A rendszerváltás óta nem történt olyan, amit most a Tisza Párt előidézett.
A tűzoltók hoztak ki egy embert az ingatlanból.
Miskolcon egy Petneházy Dávid utcai társasházhoz riasztották a város hivatásos tűzoltóit, mert az egyik lakásban szivárgott a gáz. Az egység a rendőrséggel közösen kiürítette az épületet, majd létra segítségével bejutott a lakásba, ahol magas gázkoncentrációt mért, és kihozott onnan egy embert. A helyszínre érkezett a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat, és ott vannak a gázszolgáltató munkatársai is. Összesen tizenhárom lakó hagyta el ideiglenesen az épületet – írta a katasztrófavédelem.

A rendszerváltás óta nem történt olyan, amit most a Tisza Párt előidézett.

Orbán Viktorék inkább itthon tartották a magyarok pénzét.

A Republikon konferenciáján baloldali közgazdászok a 13. és 14. havi nyugdíj eltörléséről beszéltek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.