
Robbanós szaloncukrot készített a neves cukrász – ez a kedvenc!
A robbanós szaloncukor azonnal közönségkedvenc lett.
A földönkívüli hívők és rajongók nemrégiben egy furcsa dolgot fedeztek fel, amikor rákerestek a neten a legendás 51-es körzetre.
A Google Maps utcakép funkcióját nagy valószínűség szerint senkinek sem kell bemutatni. Sokan használják arra, hogy egy számukra ismeretlen helyre odataláljanak vagy csak szórakozásból használják, hogy szétnézzenek a különböző országok utcáiban.

Mégpedig arra, hogyha beírják a Google Térképbe, hogy 51-es körzet és ha a jobb szélső sarokból az úgynevezett sárga emberkét a virtuális atlaszra ráhúzzák, akkor az ufóvá változik – írja a The Sun.
A Google nem először kedveskedik ehhez hasonló újításokkal.
Loch Nessnél a kis emberke egy fura zöld szörnyeteggé változik. II. Erzsébet halálakor pedig a sárga emberke királynői alakot öltött, amikor azt a Buckingham-palota vagy Sandringham fölé húzta valaki. Ezt azonban a királynő tavalyi halála után nem sokkal eltávolították.

A robbanós szaloncukor azonnal közönségkedvenc lett.

Kisteherautó is érintett a karambolban.

Érdemes lesz felemelni a fejünket!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.