
Török Gábor azt állítja, hogy tavasszal a FIDESZ megnyeri a választásokat
Még ő is így látja.
Jótékony célért dobta le a textilt pár fiatal angol farmer. A naptárat 5 ezer forintért lehet megvásárolni, és a befolyó pénzt eladományozzák.
Fiatal farmerek ledobták a ruhát, hogy meztelenül álljanak modellt egy naptárfotózáshoz. A különleges kalendáriumból befolyó pénzt jótékonysági célokra szánják, a naptár ára angol fontból átszámolva 5 ezer forint körül van; Ausztráliában, az Amerikai Egyesült Államokban, Kanadában és Finnországban árusítják. A képek természetesen ízlésesek, a szereplők intim testrészeit minden esetben takarja valamilyen – a farmer léthez kapcsolódó – kellék.
Még ő is így látja.
A gazdagsághoz nem zseniális új ötletekre van szükség.
A 77 éves nő milliárdokat nyert, de a kilétét még titkolja.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.