
Te tudtad, mit suttog John Lennon a népszerű karácsonyi dal elején?
Sok ember csak most értette meg a dalt.
A viharos időjárás miatt hétfőn az egész fővárosban megnövekedett a menetidő a közúti forgalomban, valamint a BKK-járatok közlekedése több helyen jelentősen megváltozott. Még most sem lélegezhet fel Budapest.
Mint arról a nap folyamán többször is beszámoltunk, Budapest teljesen elesett az özönvízszerű egész napos esőzések miatt. Víz árasztotta el az utakat, az autók, buszok hatalmas áradásokon hajtottak keresztül.
A Dózsa György úton a Vágány utcai vasúti aluljáró a nagy mennyiségű esővíz miatt nem járható.

Késő délutánra sem enyhül az esőzés a belvárosban, a 4-es 6-os villamos vonalán folyamatosan ömlik, az autósok is csak araszolva tudnak hazafelé haladni a munkából.


A még mindig tartó brutális esőzésről készült videót IDE KATTINTVA tudod megnézni.
A Körút teljesen beállt, Budapestnek most a délutáni özönvízzel is meg kell küzdenie.

Sok ember csak most értette meg a dalt.

A helyszínre a mentőket is riasztották.

Az áldozat a helyszínen életét vesztette.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.