
Horror a szállodában: a vendégek egy holttesttel éjszakáztak
A házaspár nem vette észre, hogy más is van a szobában.
A német társadalomban sokan azok közül, akik ellenzik az oltást, valójában a mellékhatásoktól tartanak igazán - derült ki egy friss közvélemény kutatásból.
Az uniós tagállamban eddig 9 663 887 koronavírus-oltást végeztek az oltási kampány kezdete óta, és az első oltásokat BioNTech–Pfizer vakcinával kezdték meg, ami mellé már a Modernát és az AstraZenecát is használják. Az oltás Németországban ingyenes és önkéntes.
A Robert Koch Közegészségügyi Intézet kutatásai szerint az egykori NDK-ban élők között magasabb azoknak a száma, akik elfogadják az oltás lehetőségét.
Az Euronews elemzése szerint, ugyanakkor sokfelé nem elégedettek az emberek az oltakozással. A németek 22 százaléka mondta azt, hogy nem fogja beadatni a vakcinát, ami a népesség egyötödét jelenti. A „Nem tudom még” választ megjelölők a megkérdezettek 15 százalékát tették ki.
Angela Merkel német kancellár tart a vakcinaszkepticizmustól, mert ha ezt nem sikerül gyorsan legyűrni, akkor egyre nehezebb lesz majd kitörni a pandémia okozta gondok közül, például újraindítani teljes mértékben a gazdaságot.
Bár a kutatások szerint, többen oltakoznak Németország keleti régióiban, mégis viszonylag magas az ellenzők tábora az egykori NDK-ban. Az ottani kórházak egyre nehezebben tudnak megbirkózni a koronavírus-járvány okozta problémákkal, így fontos lenne számukra is, hogy mielőbb minél több embert beoltsanak.
A házaspár nem vette észre, hogy más is van a szobában.
Az ufóról készült képsorok megállíthatatlanul terjednek.
A koporsót emelő családtagok belezuhantak a sírgödörbe.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre