
Erre nincsenek szavak: halálra éheztette mostohalányát a kegyetlen nő
Gyilkossággal vádolnak egy nőt.
A rendőrök egy sátorral vették körül a lezuhant holttestet.
A Metropol a helyszínen megtudta, a környéken lakók szinte sokkot kaptak a látványtól.
„Egyszerűen nem jutok szóhoz„ - mondta lapunknak az óbudai Apát utcában álló tízemeletes ház egyik lakója.

„Mi csak annyit tudunk, hogy a kilencedik emeletről ugrott ki egy középkorú hölgy„ - tette hozzá egy az első emeleten lakó asszony.

Ezekben a percekben érkeztek meg a hozzátartozók, akik civil ruhás nyomozókkal beszélnek. Egy idősebb és egy fiatal férfi beszélt a rendőrökkel, de csak nagyon rövid ideig, mert láthatóan mindketten összetörtek a hírtől. Pár perc elteltével zokogva hagyták el a helyszint.

Mint arról korábban beszámoltunk, Kaszásdűlőn, a lakótelepen történt a szörnyű eset.
Egy III. kerületi Facebook-csoportban osztottak meg egy bejegyzést a szörnyű esetről.

Gyilkossággal vádolnak egy nőt.

Mutatjuk, melyikről van szó pontosan.

Az érintett útszakaszt ideiglenesen lezárták.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.