
Holtan találtak egy modellt a szálloda fürdőkádjában
A szobalány talált rájuk.
Több szerencsétlen esemény is megelőzte a férfi kiborulását. Az egyik szomszéd biztos abban, hogy ez vezetett a tragédiához.
Mint arról a Metropol korábban beszámolt, két holttestet találtak egy XVII. kerületi házban vasárnap este. A rendőrség emberölés miatt kezdett nyomozni. A jelenlegi adatok szerint a családi házban lakó 91 éves asszonyt saját fia ölte meg egy engedéllyel tartott vadászpuskával, amivel utána saját életét is kioltotta.
A szobalány talált rájuk.
Az apa beismerte tettét.
A mostoha mindent megtenne a célért.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.