
Tíz dolog, amit még biztosan nem tudtál a Titanic történetéről
A 114 éve elsüllyedt hajó még mindig titkokat rejt.
Állatmenhelyen kapott menedéket karácsony este egy hentes elől megmenekült tehén Ausztriában.
A Lieni nevű fiatal jószágot csütörtökön fogadta be a Bécs melletti Aiderbichl birtokon működő menhely.
A szarvasmarhát egy legelőn a délelőtti órákban egy nő vette észre, aki értesítette az állatvédőket.
Lieni tulajdonosát hosszas keresés után megtalálták, és kifizették neki a tehén ellenértékét, a szarvasmarha így tovább élhet a menhely területén.

A 114 éve elsüllyedt hajó még mindig titkokat rejt.


Egyszerre dobbant a szív: Esztergom és Békéscsaba után ismét az EDDA Művek frontembere nyitotta meg Orbán Viktor országjárását.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.