
Példátlan brutális, láncra verve tartotta éjszakánként partnerét a féltékeny férfi
Így akarta megakadályozni, hogy másokkal is lefeküdjön.
Legalább ketten meghaltak, 15-en pedig megsérültek miután a nyugat-németországi Trier városában egy sétálóutca tömegébe hajtott egy 51 éves autós.
A polgármester szerint egy diáklány is van az áldozatok között - írja a Ripost.
Ott hever az út közepén egy kislány tornacipője, a gyermek már nem él...
- erről beszélt a Trier nevű német város polgármestere a szörnyű tragédia utáni első sajtótájékoztatón. A helyi rendőrség közölte, hogy egy 51 éves német állampolgárságú férfit vettek őrizetbe, de az indítékról egyelőre nem mondtak bővebbet.
A rendelkezésre álló adatok szerint legalább ketten életüket vesztették, és 15-en megsérültek. A sebesültek áldozatáról nem adtak bővebb tájékoztatást.
Így akarta megakadályozni, hogy másokkal is lefeküdjön.
Erre senki sem számított!
Ez történik az utolsó néhány órában.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.