
Sokkoló: négy hónapos csecsemő küzd az életéért, szülei belehaltak a horrorisztikus balesetbe
A család teljesen összetört.
Frankfurtban is tilos jelenleg étterembe járni, csak elvitelre lehet ételt rendelni, mégis vannak „betérő vendégek”.
Az egyik étterem tulajdonosának azonban nem tetszett, hogy minden nap egy teljesen üres helyre kell bejárnia dolgozni. Ezért minden székre leültetett egy-egy plüss pandát, amelyeket meg is lehet venni, hogy a vendégek ezzel is támogathassák a vendéglátóhelyet, hiszen hatalmas bevételkiesést jelent a vírus okozta szabályozás.


A család teljesen összetört.

Borzasztó sebek borítják a rágcsálókat.

A rendőrség még nyomoz az ügyben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.