
Vár a Szentendrei Városi Tömegközlekedési Múzeum!
A múzeum ma öt kiállítóteremmel, bemutatócsarnokkal, szabadtéri kiállító területtel várja a közlekedés iránt érdeklődőket.
Rengeteg dal született 1983 óta, ezen az estén főként ezekből fog válogatni, megmutatva, hogyan szólalnak meg egy szál gitáron.
Leskovics Gábor, vagy ahogy sokan ismerik: Lecsó még tizenéves korában, 1983-ban alapította a Pál Utcai Fiúk együttest.
Jegyek elővételben: 2500 forint, jegyek a helyszínen: 3000 forint.
Időpont: január 17. 20.00
Helyszín: K11 Művészeti és Kulturális Központ (1075 Budapest, Király u. 11.)
A múzeum ma öt kiállítóteremmel, bemutatócsarnokkal, szabadtéri kiállító területtel várja a közlekedés iránt érdeklődőket.
A művész egy olyan személyes utazást mesél el, amely Ausztráliában szerzett élményei, gondolatai és véleményei összességéből született.
"Gyertek el a gyerekeknek szóló kalandos tárlatvezetéseinkre, és járjuk be együtt a Galéria zegzugos tereit!"
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre