
Csupa vér volt a kétéves ruhája: Ölelgette és játszani próbált szüleivel, de ők már halottak voltak
Az emeleten aludt, amíg szüleit meggyilkolták.
Hatalmas áramszünet sújtotta Spanyolországot, Portugáliát és Franciaországot.
Spanyolországot és Portugáliát széles körű áramszünet sújtja, milliók borultak sötétségbe az európai nagyvárosokban. Spanyol tisztviselők sürgősen vizsgálják a kimaradások okát, és azt mondták, vizsgálják annak lehetőségét, hogy az áramkimaradást pusztító kibertámadás váltja ki.

Az áramkimaradások néhány nappal azután következtek be, hogy Spanyolország elektromos hálózata április 16-án először egy teljes napon keresztül megújuló energiával működött, beleértve a szél-, nap- és vízenergiát.
Valencia és Barcelona egésze áram nélkül maradt, Spanyolország teljes vasúti hálózata leállt, az internetszolgáltatások leálltak, és káosz uralkodott az utcákon. Az online videók azt mutatják, hogy a spanyol városok metróhálózatai káoszba süllyedtek, az embereket alagutakon keresztül evakuálják, miközben a földalatti állomásokat áramszünet sújtotta és a vonatokat leállították.
Franciaország egyes részein is megszűnt az áramellátás a spanyolországi és portugáliai áramszünet után – erősítette meg az ország hálózatüzemeltetője. A legfrissebb információk szerint Belgiumig további leállásokat jelentettek.
A kimaradások oka még nem tisztázott, a spanyol kormány azt mondta, hogy dolgozik az „eredet azonosításán”.

Az emeleten aludt, amíg szüleit meggyilkolták.

A taxis úgy megütötte az egyik nőt, hogy az nem bírt felállni a földről.

Karácsony úgy reagál a csődre, hogy tüntetéseket szervez.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.