
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA Mikulás is csatlakozott a balotaszállási körzeti megbízottakhoz, akik a karanténban lévő általános iskolások ellenőrzésekor házhoz vitték a csomagokat.
A Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola Balotaszállási Tagintézményében az iskolások ajándékcsomagot kaptak a Mikulástól. Vannak azonban olyan diáktársaik, akik karanténban vannak, így ők nem találkozhattak a nagyszakállúval az iskolában.

Az iskola felkérésére az ellenőrzést végző két balotaszállási körzeti megbízott házhoz vitte az ajándékcsomagot 38 karanténban lévő kisiskolásnak. A gyermekek nagy örömére a Mikulás is csatlakozott az egyenruhásokhoz, így idén is találkozhattak vele - írja a police.hu



Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.